محل تبلیغات شما

یادگیری یک زبان جدید یک تن از کار است. این روند می تواند آنقدر زیاد باشد که شما حتی نمی دانید از کجا شروع کنید. اما تسلط بر زبان فرانسه دیگر می تواند فرصت های زیادی را باز کند. می توانید با افراد بیشتری ارتباط برقرار کنید، در مورد فرهنگهای دیگر بیاموزید و در معرض فرصت های شغلی باشید که قبلا در دسترس نبود.

بنابراین چگونه می توانید از ابتدا با چنین پروژه بزرگی مقابله کنید ما از کارشناسان برتر زبان دنیا که نه تنها یک زبان دیگر بلکه چندین زبان دیگر جهان تسلط دارند کمک خواستیم. این چند زبانه ها زبان های مختلف را از گروه های مختلف زبانی مورد مطالعه و تسلط خود قرار داده اند. آن ها بارها و بارها مبتدی زبان بوده اند و می دانند که یادگیری زبان فرانسه جدید چقدر می تواند دشوار باشد.

بنابراین آن ها با کمال لطف دو نکته مهم با ارزش خود را برای یادگیری یک زبان جدید ارائه دادند. نگران نباشید همه چیز را درک نکنید - چیزهایی را که از متن نمی دانید سعی کنید و حدس بزنید و کلماتی را که مرتبا به وجود می آیند بپرسید یا به جستجوی آن ها بپردازید و در کلاس زبان https://dialolanguage.com/french-course/ نیز شرکت کنید.

سعی کنید از هر زبانی که می دانید استفاده کنید بدون اینکه نگرانی در مورد اشتباهات داشته باشید یا احمقانه به نظر برسید - با زبان بازی کنید ، از اشتباهات خود بیاموزید و لذت ببرید. اولین چیزی که باید هنگام استفاده از یک زبان جدید متوجه شوید این است که مطالعه منظم و مداوم با گذشت زمان، کلید دستیابی به نتایج است. شما دوره هایی را پشت سر می گذارید که انگیزه خود را از دست می دهید یا تلاش می کنید تا زمان کار کردن بر روی زبان خود را پیدا کنید و این کاملا طبیعی است.

مهم این است که شما با مطالعه خود مطابقت داشته باشید و سعی کنید هر روز تنها مدتی را حک کنید. با آن چسبیده و زمان بیشتر کارها را برای شما انجام خواهد داد. ثانیا خیلی صبر نکنید قبل از شروع صحبت با افراد به زبان جدید خود. طبیعی است که در هنگام صحبت کردن نسبت به صحبت کردن احساس نگرانی کنید.

با این حال مهم است که بدانید که با صحبت کردن خوب صحبت می کنید و نه با انتظار تا زمانی که آماده باشید، زیرا آن روز هرگز فرا نخواهد رسید. یک شریک زبان یا مدرس را پیدا کنید که بصورت محلی یا آنلاین و جلسات منظم را ترتیب دهید که در هفته چند بار پیدا می کنید ایده آل است. با صحبت منظم شما به سرعت اعتماد به نفس ایجاد خواهید کرد و این پیشرفت شما را به جلو پیش می برد.

عباراتی را که اغلب استفاده می کنید بیاموزید اگر به تمام کتابهای یادگیری زبان نگاهی بیندازید و عبارات مشابه بسیاری از جمله چگونه شما هستید؟ ایستگاه کجاست؟ و من یک فنجان قهوه می خواهم لطفا پیدا کنید. با این وجود آیا واقعا از آن عبارات در زندگی واقعی خود استفاده می کنید؟ به شما پیشنهاد می کنم فقط عباراتی را که مرتبا استفاده می کنید بیاموزید. به این ترتیب می توانید در همان مرحله ابتدایی سفر یادگیری خود مکالمه خود را آغاز کنید.

هر چند وقت یکبار از زبان استفاده کنید. شاید این جمله را شنیده باشید که زندگی در مکانی که زبان صحبت می شود برای یادگیری شما بهترین است. ایده این است که شما هر روز زبان مورد نظر را خواهید شنید و احتمالا گاهی اوقات آن را به طور فعال استفاده کنید. اما این روش محدودیت دارد اگر وقت و هزینه لازم برای جابجایی به سایر شهرها یا کشورها را نداشته باشید چه می کنید؟ بگذارید آنچه را که می توانید با راحتی و سرعت یادگیری خود انجام دهید به شما پیشنهاد می کنم. اگر هر وقت ممکن است این کارها را انجام دهید بهتر است.

ابتدا چرا خود را تعریف کنید. مشابه آنچه که نیچه گفت با وجود اینقدر قدرتمند، یک زبان آموز می تواند تقریبا به هر نحوی تحمل کند. چرا می خواهید یاد بگیرید؟ چگونه می خواهید از زبان استفاده کنید؟ چگونه زندگی شما را بهبود می بخشد؟ بیشتر وقت خود را در زبان بگذرانید نه یادگیری زبان. ما هنگامی که به ورودی و تمرین کافی می پردازیم، زبان ها را در سطح ناخودآگاه به دست می آوریم.

این به معنای فعالانه گوش دادن به مطالب معتبر و برقراری ارتباط با زبان مادری تا حد امکان است هنگامی که شروع می کنید ، ذهن شما دائما به خود شک خواهد کرد که آیا آنچه را که می خواهید درست بگویید، خواه حتی کلمات را بلد باشید یا نه. در این موارد عملی بسیار مهم است که به سادگی اجازه دهید این شک و تردید درونی را از بین ببریم و نادیده بگیریم.

سعی نکنید یک اسکریپت را برای هر جمله تهیه کنید به این ترتیب که ما با زبان مادری خود صحبت نمی کنیم بلکه در عوض از آنچه می دانید استفاده کنید یا راهی برای صحبت در مورد آن پیدا کنید. منتظر کمال نباشید ممکن است هرگز اتفاق نیفتد. توجه این بسیار دشوار است، اما اگر در نظر بگیرید که همه شرکت کنندگان دوره همکار شما در یک قایق دقیقا مشابه هستند و شما برای یادگیری زبان ها این کار را انجام می دهید تا حدودی راحت تر می شود. اگر اشتباه کردید هم نگران نباشید، فقط آنرا کنار بزنید و ادامه دهید.

آموزش زبان انگلیسی

ترخیص کالا از گمرک

فرش کاشان و خرید انواع فرش

زبان ,یک ,یادگیری ,استفاده ,صحبت ,دهید ,است که ,را که ,می کنید ,خود را ,یک زبان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
School هنر توسعه و ارتباطات شایگان فیبروز کرج ُ فیبروز ابرو کرج ُ هاشور ابرو کرج ُ میکروپیگمنتیشن کرج اجرای سقف های شیب دار ساختمان atakalhori قالیشویی غرب مشهد ترلان ، بهترين لوازم آرايشي و بهداشتي debacciving