محل تبلیغات شما

در سال 1965 ، بروس لی (فیلیپ نگ) در برابر مادربزرگ هنرهای رزمی وونگ جک من (شیا یو) روبرو می شود. در همین حال ، استیو مک کی (بیلی مگنوسن) ، دانشجوی لی ، خود را درگیر یک رابطه عاشقانه پیچیده می کند.

بسته به اینکه چه کسی در حال بازگو کردن آنها است ، جزئیات تغییر می کنند ، اما به نظر می رسد که سکته های گسترده سنگی است: در سال 1965 ، بروس لی ، در آستانه تبدیل شدن به یک چلپ چلوپ بزرگ در هالیوود ، با وونگ جک مان در جنگ غیرقابل دفاع ، جنگید. و نزاع خصوصی کثیف. در قلب او اختلاف نظر نسبتاً واضحی فلسفی در مورد آینده گ فو وجود داشت ، با مرد سنت گرا و لی مبتکر ، تصمیم گرفت تا آن را به مخاطبان جدید غربی برساند.

این ترکیبات برای نبرد جالب اراده ها بین دو دشمن مخالف با قطر وجود دارد. در عوض ، نمایشی شدن جورج نلفی از یک رویداد مهم در زندگی بزرگترین هنرمند رزمی فیلم کاملاً کم خونی است. همانطور که زیست شناسی پیش می رود ، این باعث می شود که اژدها راب کوهن: داستان بروس لی مانند Raging Bull به نظر برسد.

اما پس از آن ، فیلم جورج نلفی واقعاً بیوگرافی نیست. ناعادلانه خواهد بود كه تصور كنيم كه تصميم مبني بر تمركز بر استيو مك كي ، بازيگر ونابي بيلي مگنوسن و عاشقانه‌اش با دختر جوان چيني ، در حالي كه لي در فيلم خودش و در خارج از او قرار دارد ، يك عمل عميقاً بدبينانه است كه براي جذاب كردن وسترن ساخته شده است. مخاطبان می توان ادعا كرد كه مكی جانشین مخاطب است ، شخصیتی مفید (ساختگی) كه به لی و من دسترسی پیدا می كند ، به او اجازه می دهد هر دو طرف استدلال را ارائه دهد. اما ظاهر خوبی نیست دانلود فیلم ایرانی با حجم کم

این کمکی نمی کند که مگنوسن ، یک بازیگر جوان رو به رشد ، که دارای یک جسور خوب است و در انفجارهای کمدی کوتاه مانند The Big Short و Night Game بازی این ماه ثبت نام کرده است ، در اینجا از حالت خالص خالص است. اگر شخصیت او به هر طریقی مبتنی بر دوست بزرگ لی استیو مک کوئین است ، همانطور که از نام آن پیداست ، شخصی فراموش کرد که به او بگوید سعی کند تا کاریزمای مک کوئین را تقریبی کند.

این یک زمان کامل نیست. با توجه به توانمندی های مجریان درگیر ، جای تعجب ندارد که صحنه های دعوا مناسب و معقول ، از جمله زن و شوهر از دعواهای خنده دار و طاقت فرسا وجود داشته باشد که زمان اجرای نسبتاً ناچیز را به خود اختصاص دهد. اما نمایش بین لی و من مزخرف و مزخرف است و اغلب مزخرفاتی است که برای یک مدیر اکشن عالی فریاد می زند تا وارد شود و آن را با چاقوی گردن بگیرد. در عوض ، ما برخی از رقص های رقصنده گل را از بلکی که کارگردانی دفتر تنظیم را دریافت می کند ، دریافت می کنیم. لی سزاوار بهتر است. و ، بر اساس شواهد موجود ، انسان نیز چنین می کند.

آموزش زبان انگلیسی

ترخیص کالا از گمرک

فرش کاشان و خرید انواع فرش

، ,لی ,یک ,كه ,کند ,فیلم ,است ، ,، در ,بروس لی ,است و ,می کند

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
ساعت شنی tourinja موفقیت تو bambotarh ronastarhiv bobmusic Jimmer cgc